Načelnik općine Kiseljak, Mladen Mišurić Ramljak, boravio je u petak u Grudama, u povodu Dana te općine, koji je obilježen svečanom sjednicom Općinskog vijeća. Prije sjednice, brojna izaslanstva položila su vijence i zapalila svijeće pred Spomenikom poginulim braniteljima u gradskom parku.

Brojni gosti iz političkog, društvenog i kulturnog života nazočili su svečanoj sjednici OV Grude. Među ostalim, Marinko Čavara, Predsjednik Federacije BiH, Josip Martić, ministar prostornog uređenja FBiH, Bariša Čolak, zastupnik u Domu naroda PS BiH, Tomislav Martinović, predsjedavajući Doma naroda Parlamenta FBiH, Predrag Kožul, zastupnik u Zastupničkom Domu PS BiH, zatim načelnici susjednih općina i gradova, općina iz RH, izaslanstvo Splitsko-dalmatinske županije i mnogi drugi.

Podsjećamo, istim povodim, Izaslanstvo općine Kiseljak, sudjelovalo je prije nekoliko dana i na  7. susretu grudskih gospodarstvenika i gostiju, a tada je i potpisana Povelja o prijateljstvu između Kiseljaka i Gruda.