Pozivaju se svi gospodarski subjekti koji se bave drvopreradom, metalopreradom i tekstilom/obuća/koža/ da nazoče prezentaciji projekta ”Ojačajmo fond za standarde u KSB/SBK” koji će se održati dana 29. 5. 2019. godine u 11 sati u Vijećnici Općine Kiseljak.

Projekt ”Ojačajmo fond za standarde u KSB/SBK” implementira Regionalna razvojna agencija za BiH u suradnji s Ministarstvom gospodarstva KSB i USAID WHAM projektom.

Ovim projektom namjerava se pomoći gospodarskim subjektima u uvođenju sustava upravljanja kvalitetom i potrebnih certifikata za usluge tražene na ciljanom tržištu, kao što su EU standardi ili drugi relevantni standardi. Cilj projekta je unaprijediti kapacitete malih i srednjih poduzeća izvoznika i spremnih na izvoz iz drvne, metalne i tekstilne industrije.

Na navedenom info danu  gospodarskim  subjektima  s područja općina Kiseljak, Kreševo i Fojnica prezentirat će se mogućnost apliciranja za grant sredstva po navedenom projektu.