U uredu načelnika općine Kiseljak, Mladena Mišurića-Ramljaka, održan je još jedan u nizu redovitih sastanaka načelnika s ravnateljima svih osnovnih i srednjih škola s područja kiseljačke općine.

Razgovaralo se o projektima opremanja škola, koji će biti financirani sredstvima iz Proračuna Općine Kiseljak, zatim o upisu djece u školsku 2020./2021. godinu, a u okviru toga i o organiziranju obveznog predškolskog odgoja, za one koji će u sljedećoj školskoj godini biti upisani u prvi razred osnovne škole.

Bilo je govora i o inkluziji, tj. školovanju djece s poteškoćama u razvoju u redovitim školama, te o problemu asistenata u nastavi, kao i o predstojećim školskim natjecanjima.

Dogovoreno je da na sljedeći sastanak budu pozvani i pomoćnik načelnika u Službi za socijalnu skrb Općine Kiseljak, te predstavnik Policijske stanice Kiseljak, kako bi se razgovaralo na temu – sigurnost djece osnovnih i srednjih škola.