U Kiseljaku je 23. travnja svečano otvoren pogon za preradu voća i proizvodnju prirodnog soka od aronije u vlasništvu obiteljskog gospodarstva Miličević, koji su dugi niz godina poznati po uspješnoj proizvodnji cvijeća i bobičastog voća.

Svečanosti otvaranju nazočio je načelnik Mladen Mišurić-Ramljak, te zaželio puno sreće i uspjeha poduzeću Fruit&Flowers u proizvodnji prirodnog soka od aronije.

Otvorenju su također nazočili Zvonko Milas,državni tajnik središnjeg državnog ureda za Hrvate izvan RH, Zdravka Bušić, državna tajnica u ministarstvu vanjskih i europskih poslova, Nikola Mažar, državni tajnik središnjeg državnog ureda za obnovu i stambeno zbrinjavanje, kao i Žana Čorić iz središnjeg državnog ureda za Hrvate izvan RH.

Obitelj Miličević zahvalila se Vladi Republike Hrvatske na potpori kojom je omogućena izgradnja samog pogona