Dobro došli na web stranicu općine Kiseljak

Administracija općine

Svi odjeli općine Kiseljak

Zahtjevi

Zahtjevi odjela općine Kiseljak

Statut i proračun

Statut i proračun općine Kiseljak

Službeni glasnici

Službeni glasnici općine Kiseljak

Javne nabave

Javne nabave općine Kiseljak

PPUPotpisan ugovor o izgradnji putne infrastrukture u poduzetničkoj zoni "Dugo polje" u dužini 1450m, (raskrižje 2 i prometnica unutar zone)

Potpisan ugovor o izgradnji putne infrastrukture u poduzetničkoj zoni ''Dugo polje'' u dužini od 1 450 m, ( raskrižje 2 i prometnica unutar zone).

Ugovor su potpisali načelnik Mladen Mišurić-Ramljak i Amer Omeragić, direktor Ceste – Company d.o.o. Kiseljak, kao izvođač radova.

Prva etapa ovog Ugovora je u sklopu Okvirnog sporazuma, čija ukupna vrijednost nastavaka izgradnje putne infrastrukture u poduzetničkoj zoni iznosi 539,931,20 KM.

Izvođač radova dužan je da ugovorene pojedine radove izvede u roku od tri mjeseca od dana uvođenja u posao.

Ministarstvo gospodarstva KSB sufinancirat će izgradnji putne infrastrukture u poduzetničkoj zoni ''Dugo polje'' u iznosu od 15.000,00 KM.