Dobro došli na web stranicu općine Kiseljak

Administracija općine

Svi odjeli općine Kiseljak

Zahtjevi

Zahtjevi odjela općine Kiseljak

Statut i proračun

Statut i proračun općine Kiseljak

Službeni glasnici

Službeni glasnici općine Kiseljak

Javne nabave

Javne nabave općine Kiseljak

kis 7

U uredu načelnika Mladena Mišurića-Ramljaka održan  sastanak s ravnateljima Osnovnih i Srednjih škola s područja općine Kiseljak

ravnatelji 2  kis 7

U uredu načelnika Mladena Mišurića-Ramljaka održan je sastanak s ravnateljima Osnovnih i Srednjih škola s područja općine Kiseljak.

Tema sastanak bila je  početak nastavka školske 2017/2018. godine,  cilj sastanak bio je napraviti inventuru stanja školi .

Razgovaralo se i na temu problematike prijevoza učenika kao i rekonstrukciji školskih zgrada.

Sredstva će biti investirana iz proračuna Općine i krećemo u realizaciju plana, odnosno nastavka rekonstrukcije školskih objekata, kazao je načelnik ocijenivši sastanak konstruktivnim gdje su ravnatelji iznijeli svoje planove  za školsku 2017/2018. godinu.