Dobro došli na web stranicu općine Kiseljak

Administracija općine

Svi odjeli općine Kiseljak

Zahtjevi

Zahtjevi odjela općine Kiseljak

Statut i proračun

Statut i proračun općine Kiseljak

Službeni glasnici

Službeni glasnici općine Kiseljak

Javne nabave

Javne nabave općine Kiseljak

odzak 1   Proslavljen Dan općine Odžak

Općina Odžak obilježila  je svoj dan 8. veljače, datum kada je Odžak po Daytonu pripao području Federacije BiH i kada je počeo proces povratka. Brojna izaslanstva položila su vijence ispred Spomen obilježja podignutog za poginule branitelje 102 HVO brigade Odžak a potom je održana svečana sjednica Općinskog vijeća.

Načelnik Mladen Mišurić Ramljak nazočio je svečanoj sjednici Općinskog vijeća Odžak.

odzak 1

Svečanosti su nazočili brojni dužnosnici vlasti, predstavnici društvenog, kulturnog, sportskog i gospodarskog života.

Svečanu sjednicu OV Odžak otvorio je predsjedavajući Mujo Puzić.

Načelnik Jakov Ivanković istaknuo je najvažnije projekte za općinu Odžak, koji će po njegovim riječima, biti temelji na kojim će općina graditi svoj razvoj.

odzak 2

Općinsko vijeće Odžaka dodijelio je dr. Čoviću općinsko priznanje „Počasni građanin općine Odžak“ za doprinos i postignuća koja su od osobitog značaja za ovu općinu i njezine žitelje.

Predsjedatelj Predsjedništva BiH u prigodnom je govoru zahvalio za javno priznanje, te istaknuo kako će i dalje nastojati pomagati, u okviru svojih mogućnosti i ovlasti, ovoj općini.