Općina Kiseljak

Dobro došli na web stranicu općine Kiseljak

Administracija općine

Svi odjeli općine Kiseljak

Zahtjevi

Zahtjevi odjela općine Kiseljak

Statut i proračun

Statut i proračun općine Kiseljak

Službeni glasnici

Službeni glasnici općine Kiseljak

Javne nabave

Javne nabave općine Kiseljak


dangradakastela 

 

 

 

 

 

 

 Izaslanstvo općine Kiseljak nazočilo svečanoj sjednici Gradskog vijeća   Grada Kaštela

 

 

Izaslanstvo Općine Kiseljak, predvođeno načelnikom Mladenom Mišurićem Ramljakom protekloga vikenda boravilo je u Kaštelima na svečanoj sjednici Gradskog vijeća povodom obilježavanja Dana Grada Kaštela, 4.ožujka.

Grad Kaštela i općina Kiseljak gradovi su prijatelji od 2000. godine.

 

Svečanost je započela polaganjem vijenaca gradskih čelnika predvođenih gradonačelnikom Denisom Ivanovićem, uz nazočnost delegacija gardova i Županije, općina i gradova prijatelja, predstavnika udruga proizašlih iz Domovinskog rata i Koordinacija udruga iz Grada Vukovara pred spomenikom dr. Franje Tuđmana i Spomen obilježjem poginulim braniteljima na Malačkoj.

 

dangradakastela1

 

Brojne goste na sjednici Gradskog vijeća pozdravili su predsjedatelj Ivan Udovičić i gradonačelnik Denis Ivanović.

 

Svečanoj sjednici nazočio je ministar uprave Lovro Kuščević izaslanik predsjednika Vlade, general bojnik Mladen Fužul iz Ministarstva obrane ujedno i izaslanik potpredsjednika Vlade, po prvi put u povijesti stigao je splitski gradonačelnik Andro Krstulović Opara, zamjenik župana Ante Šošić kao i predstavnici gradova prijatelja iz više europskih država, izaslanstva susjednih gradova i općina te predstavnici brojnih udruga, tvrtki i institucija.

 

dangradakastela2