Dobro došli na web stranicu općine Kiseljak

Administracija općine

Svi odjeli općine Kiseljak

Zahtjevi

Zahtjevi odjela općine Kiseljak

Statut i proračun

Statut i proračun općine Kiseljak

Službeni glasnici

Službeni glasnici općine Kiseljak

Javne nabave

Javne nabave općine Kiseljak

Predstavnici Općine Kiseljak posjetili mostarski   gospodarski sajam

Srbijanski predsjednik Aleksandar Vučić 10. travnja otvorio je ovogodišnji izdanje Međunarodnog sajma gospodarstva, koje će se do 14. travnja održavati u Slobodnoj zoni "Hercegovina", na više od 30.000 četvornih metara zatvorenog i otvorenog prostora.

Predstavnici Općine, na čelu s načelnikom Mladenom Mišurićem-Ramljakom, posjetili su mostarski sajam gospodarstva, na kojemu sudjeluje pet tvrtki iz Kiseljaka, Caffe Matic Kiseljak,Fruit&Flowers Mili d.o.o. Kiseljak, Bojo Metal d.o.o. Kiseljak, ROLVAGA Kiseljak, Barić d.o.o. Kiseljak.

rol vaga  baric

cafematic

Vlada Županije Središnja Bosna i ove godine sudjeluje na Sajmu, subvencionira sudjelovanje brojnih privatnih i javnih poduzeća. Tako je na prijedlog ministarstva gospodarstva izdvojeno 40.091,24 KM, za sufinanciranje nastupa na Međunarodnom sajmu gospodarstva „Mostar 2018“.