Općina Kiseljak

Dobro došli na web stranicu općine Kiseljak

Administracija općine

Svi odjeli općine Kiseljak

Zahtjevi

Zahtjevi odjela općine Kiseljak

Statut i proračun

Statut i proračun općine Kiseljak

Službeni glasnici

Službeni glasnici općine Kiseljak

Javne nabave

Javne nabave općine Kiseljak

30653029 10211636862462589 3235496222395465728 n

 

 

 

 Predstavnici Općine Kiseljak posjetili mostarski   gospodarski sajam 

 

 

Srbijanski predsjednik Aleksandar Vučić 10. travnja otvorio je ovogodišnji izdanje Međunarodnog sajma gospodarstva, koje će se do 14. travnja održavati u Slobodnoj zoni "Hercegovina", na više od 30.000 četvornih metara zatvorenog i otvorenog prostora.

Predstavnici Općine, na čelu s načelnikom Mladenom Mišurićem-Ramljakom, posjetili su mostarski sajam gospodarstva, na kojemu sudjeluje pet tvrtki iz Kiseljaka, Caffe Matic Kiseljak,Fruit&Flowers Mili d.o.o. Kiseljak, Bojo Metal d.o.o. Kiseljak, ROLVAGA Kiseljak, Barić d.o.o. Kiseljak.

 

rol vaga  baric

cafematic

Vlada Županije Središnja Bosna i ove godine sudjeluje na Sajmu, subvencionira sudjelovanje brojnih privatnih i javnih poduzeća. Tako je na prijedlog ministarstva gospodarstva izdvojeno 40.091,24 KM, za sufinanciranje nastupa na Međunarodnom sajmu gospodarstva „Mostar 2018“.