Dobro došli na web stranicu općine Kiseljak

Administracija općine

Svi odjeli općine Kiseljak

Zahtjevi

Zahtjevi odjela općine Kiseljak

Statut i proračun

Statut i proračun općine Kiseljak

Službeni glasnici

Službeni glasnici općine Kiseljak

Javne nabave

Javne nabave općine Kiseljak

hum utakmica

Sve je spremno za humanitarnu utakmicu

Kiseljak će u petak biti sportski centar regije potvrđuje činjenica i da je svoj dolazak potvrdio gradonačelnik Zagreba Milan Bandić.

Humanitarna nogometna utakmica između udruge PRONT i Humanih zvijezda Hrvatske igra se petak 20.travnja na stadionu Hrvatskih branitelja sa početkom u 16 i 30.

Ulaznica ga ovu utakmicu iznosi 5 KM,a sav prihod ide za izgradnju edukacijsko rehabilitacijskog centra u Kiseljaku.

Prema najavama sastavi za utakmicu trebali bi biti sljedeći:

Udruga PRONT:

Mato Zovko, Tonči Gabrić,  Romeo Mitrović (golmani) Nermin Šabić, Martin Banović,  Ivica Barnjak, Aldin Đidič, Saša Papac, Goran Sablić,  Vedin MusićSpomenko Bošnjak, Pero Pecirep, Bojan Rajković, Goran Lovrinović, Mladen Vujević, Ivan Frljić Rossi, Mate Rupčić. Elvir Bolič, Ivica Šurjak, Ratko Barnjak, Marinko Čavara , Mladen Mišurić, Nihad Selimović, te jos par iznenađenja koja se kriju za utakmicu.

Humane zvijezde Hrvatske:

Dražen Ladić,Goran Vlaović, Zlatko Mateša, Ivica Grnja, Branko Tušek, Mario Lučićg, Marko Babić, Branko Stupar, Srđan Andrić, Željko Ačkar, Slaven Knezović, Milan Bandić, Darko Čordaš, Damir Bičanić, Mario Tokić, Marko Šivak, Drago Cosić, Vjekoslav Škrinjar, Robert Špehar, a očekuje se konačna potvrda Zlatka Dalića i Roberta Prosinečkog.

Pozivamo sve ljubitelje nogometa da dođu u Kiseljak i kupnjom ulaznice pomognu izgradnju edukacijsko rehabilitacijskog centra.

Ovim putem zahvaljujemo se svima koji su kupili ulaznice kao i sponzorima koji su do sada uplatitili novčana sredstva.

Sponzori

N1 Info

Farmasi Sarajevo

''CESTE COMPANY'' d.o.o. Kiseljak

Uplatu prema Općini Kiseljak kao donaciju za izgradnju Centra za rehabilitaciju i edukaciju Općine Kiseljak možete izvršiti na TRANSAKCIJSKI PODRAČUN ZA DONACIJE I SUBVENCIJE otvoren kod UniCredit banke d.d., Poslovnica u Kiseljaku,

Svrha uplate: donacija za Centar za rehabilitaciju i edukaciju po Odluci broj: 98/2018

Primatelj: OPĆINA KISELJAK, UNICREDIT BANK D.D.

Račun primatelja: 3383402200829216

Iznos:_________

Nije potrebno navoditi vrstu prihoda, identifikacijski broj, niti proračunsku organizaciju jer se radi o transakcijskom računu, a ne depozitnom računu Općine Kiseljak.

Stoga uplatu vršite preko običnog naloga za plaćanje, a ne preko naloga za uplatu javnih prihoda.