Općina Kiseljak

Dobro došli na web stranicu općine Kiseljak

Administracija općine

Svi odjeli općine Kiseljak

Zahtjevi

Zahtjevi odjela općine Kiseljak

Statut i proračun

Statut i proračun općine Kiseljak

Službeni glasnici

Službeni glasnici općine Kiseljak

Javne nabave

Javne nabave općine Kiseljak

m1 

 

 

 

 

 

 

 Rekonstrukcija mosta privodi se kraju 

 

 

Radovi na rekonstrukciji mosta u središtu grada, preko rijeke Lepenice u punom su jeku. Završetak radova predviđen je do kraja mjeseca. Za regulaciju prometa osposobljene su dvije mini-obilaznice u Kiseljaku, prva prema Visokom, odnosno Busovači te druga pored Doma zdravlja prema Sarajevu.

m2

Za sad je potpuno zatvoren promet u Ulici žrtava Domovinskog rata, a kretanje mostom, dok traju radovi, onemogućeno je i pješacima.

Vrijednost radova rekonstrukcije mosta iznosi   72 tisuće KM, projekt rekonstrukcije sufinanciran je sredstvima županijskog ravnateljstva za ceste ŽSB. Vozačima je jasno označen alternativni pravac, odnosno mogućnost korištenja obilaznice.