Dobro došli na web stranicu općine Kiseljak

Administracija općine

Svi odjeli općine Kiseljak

Zahtjevi

Zahtjevi odjela općine Kiseljak

Statut i proračun

Statut i proračun općine Kiseljak

Službeni glasnici

Službeni glasnici općine Kiseljak

Javne nabave

Javne nabave općine Kiseljak

ivan

Svi uz Ivana Rajića

Općina Kiseljak podržala sugrađanina Ivana Rajića u takmičenju finala emisije Neki novi klinci u organizaciji glazbene kuće Grand produkcije u Beogradu. Ivan Rajić večeras nastupa u finalu najmlađih pjevačkih talenata do 15 godina i bori se za titulu najboljeg klinca u sezoni 2017/2018.

Kiseljačanin se već proslavio svojim prepoznatljiv glasom, kao rock izvođač tijekom dvije sezone pjevačkog natjecanja u emisiji Neki novi klinci.

Načelnik Mladen Mišurić-Ramljak zaželio je puno uspjeha i sreće u finalu emisije ali i u budućnosti jer Ivana za sigurno očekuje velika karijera.

Načelnik je pružio potporu na ime takmičenja, kazavši kako je ponosan što Kiseljak predstavlja mladić kao što je Ivan, uzoran i skroman.

Inače, Ivan Rajić jučer je završio svoje devetogodišnje osnovno obrazovanje, te je svojim nastupom razveselio školske prijatelje i nastavnike.