Dobro došli na web stranicu općine Kiseljak

Administracija općine

Svi odjeli općine Kiseljak

Zahtjevi

Zahtjevi odjela općine Kiseljak

Statut i proračun

Statut i proračun općine Kiseljak

Službeni glasnici

Službeni glasnici općine Kiseljak

Javne nabave

Javne nabave općine Kiseljak

II Faza

Potpisan ugovor o rekonstrukciji i opremanju zgrade  centra za edukaciju i rehabilitaciju II faza

U uredu načelnika Mladena Mišurića-Ramljak potpisan je Ugovor o rekonstrukciji i opremanju zgrade Centra za edukaciju i rehabilitaciju II Faza.

Ugovor je potpisan sa poduzećem Barić d.o.o. Kiseljak.

Iako općina Kiseljak ima mnogo projekata u realizaciji, no projekt na kojem se intenzivno radi je Centra za edukaciju i rehabilitaciju,odnosno centar za djecu s poteškoćama u učenju i razvoju a koji bi trebao biti završen do konca rujna, kazao je načelnik.

Izgradnja ovakvog jednog centra od velikog je značaja kako za općinu Kiseljak i Lepeničku dolinu tako i za cijelo područje Bosne i Hercegovine.

Cilj centra je rekonstrukcija i opremanje objekta za potrebe Službe za socijalni rad kao i iznalaženje trajnog rješenja za djecu sa posebnim potrebama, koji se već dugo bore s nedostatkom adekvatnog prostora.