Općina Kiseljak

Dobro došli na web stranicu općine Kiseljak

Administracija općine

Svi odjeli općine Kiseljak

Zahtjevi

Zahtjevi odjela općine Kiseljak

Statut i proračun

Statut i proračun općine Kiseljak

Službeni glasnici

Službeni glasnici općine Kiseljak

Javne nabave

Javne nabave općine Kiseljak

vodo naslov 

 

 

 

 

 

 

 

  Projekt  od velikog značaja 

 

 

U tijeku je izvođenje radova na značajnom projektu općine Kiseljak, riječ je o izgradnji distributivne vodoopskrbne mreže koja će riješiti pitanje vode za naseljena mjesta Jehovac i Gromiljak, kao i na izgradnji kanalizacijskog kolektora u dužini od 1160 m.

 

gromilljak 1  gromiljak 2

Na području Gromiljaka radi se na razvoju sekundarne mreže, a voda za navedena naseljena mjesta Jehovac, Gromiljak, kao i Gomionica, Bliznice, Behrići distribuirat će se iz vodospreme Gomionica, kapaciteta V 2X150m³ koja je također u izgradnji.

 

gomionica

Ovim projektom pridonijet će se boljoj opskrbi vodom te trajno riješiti pitanje vode.

Mole se građani navedenih mjesnih područja da imaju razumijevanja i strpljenja prilikom izvođenja građevinskih radova, kako bi se radovi u končanici završili što prije.