Dobro došli na web stranicu općine Kiseljak

Administracija općine

Svi odjeli općine Kiseljak

Zahtjevi

Zahtjevi odjela općine Kiseljak

Statut i proračun

Statut i proračun općine Kiseljak

Službeni glasnici

Službeni glasnici općine Kiseljak

Javne nabave

Javne nabave općine Kiseljak

advent

Događaji u vrijeme Adventa

Nikad bogatiji program obilježavanja Adventa u Kiseljaku, šaroliko, veselo i za svakoga po nešto.

Općina Kiseljak, načelnik Mladen Mišurić-Ramljak u suradnji s kulturnim udrugama i vjerskim duhovnicima s područja općine, osmislili su jedan zanimljiv program za dane Adventa, odnosno Došašća.

Tijekom Adventa očekuju vas prigodne izložbe, koncerti u crkvama, a posebno s nestrpljenjem očekujemo ''Božićnu bajku'' . Središnja su događanja tijekom Došašća ipak božićni sajmovi i koncerti na otvorenom koji će se održavati na Trgu kneza Radoje. U novom ruhu su i kučice postavljene na trgu u kojima će ne sumnjamo biti odlična gastro ponuda uz kuhano vino.

Advent je vrijeme za obitelj i predbožićni ugođaj zato će sve biti tomu i podređeno.

U prvom tjednu prosinca ulice grada obasjat će tisuću ukrasnih elemenata, za potpun ugođaj priželjkivat ćemo snijeg, ali samo na kratko :)

advent1