Dobro došli na web stranicu općine Kiseljak

Administracija općine

Svi odjeli općine Kiseljak

Zahtjevi

Zahtjevi odjela općine Kiseljak

Statut i proračun

Statut i proračun općine Kiseljak

Službeni glasnici

Službeni glasnici općine Kiseljak

Javne nabave

Javne nabave općine Kiseljak

preuzmi

Služba za gospodarstvo, urbanizam i prostorno planiranje upućuje poziv

Federacija Bosne i Hercegovine

Kanton Središnja Bosna/Srednjobosanski kanton

Služba za gospodarstvo, urbanizam i prostorno planiranje

Broj: 03-23-959/18

Kiseljak, 03.12.2018. godina

Sukladno članku 40. Zakona o zaštiti okoline SBK/KSB (“Sl. novine SBK/KSB”, broj: 4/05), Služba za gospodarstvo, urbanizam i prostorno planiranje Općine Kiseljak u suradnji sa investitorom „Globtour“ d.o.o. Međugorje – Podružnica Kiseljak, poziva sve zainteresirane subjekte i nevladine organizacije da uzmu učešće u

JAVNOJ RASPRAVI

U postupku izdavanja okolišne dozvole za internu benzinsku crpku i internu praonicu autobusa u mjestu

Kiseljak, investitora „Globtour“ d.o.o. Međugorje – Podružnica Kiseljak

Javna rasprava će se održati u prostorijama Općinske vijećnice u Kiseljaku dana 18.12.2018. godine sa početkom u 12,00 sati.

Dnevni red:

1. Prezentacija zakonskog osnova u postupku izdavanja okolišne dozvole (predstavnik općine)
  2. Informacija o predloženim aktivnostima i zahtjevu za izdavanje okolišne dozvole,
  3. O organima uprave koji su odgovorni za donošenje rješenja, odnosno okolišne dozvole.
  4. Diskusija.

Sve informacije vezane za postupak izdavanja okolišne dozvole za predmetni objekt, kao i podnošenje primjedbi i pitanja, zainteresirana lica mogu se obratiti ovoj Službi u uredu broj 29 Općine Kiseljak, u roku od 15 dana od dana objavljivanja ovog poziva za Javnu raspravu.

Javni poziv za učešće u javnoj raspravi bit će objavljen na oglasnoj ploči Općine Kiseljak, kao i na web stranici općine www.opcina-kiseljak.org.

Dostavljeno:                                                                                                                                              RUKOVODITELJ SLUŽBE

1. Oglasna ploča Općine Kiseljak                                                                                                              Marinko Komšić, dipl.ing.

2. Evidencija

3. A/A