Dobro došli na web stranicu općine Kiseljak

Administracija općine

Svi odjeli općine Kiseljak

Zahtjevi

Zahtjevi odjela općine Kiseljak

Statut i proračun

Statut i proračun općine Kiseljak

Službeni glasnici

Službeni glasnici općine Kiseljak

Javne nabave

Javne nabave općine Kiseljak

IMG 4a21f52746cc6edb177bb64cb981139d V

Usvojen Proračun za 2019. godinu

Na 18. redovitoj sjednici Općinskog vijeća Kiseljak, održanog 19. prosinca na dnevnom redu našlo se osam točki, od kojih su usvojene;

1. Proračun općine Kiseljak za 2019. godinu
  2.  Odluka o izvršavanju proračuna općine Kiseljak za 2019. godinu
  3. Odluka o davanju ovlaštenja punomoćniku za zastupanje općine Kiseljak u sudskim predmetima
  4.  Odluka o davanju u zakup poljoprivrednog zemljišta K.O. Orahovo
  5.   Odluka o prodaji i kriterijima za prodaju nekretnina u vlasništvu općine Kiseljak putem javne licitacije, radna zona
  6.  Zaključak o usvajanju Nacrta Odluke o grobljima
  7.  Odluka o komunalnim pristojbama
  8. Odluka o izmjenama i dopunama Odluke o utemeljenu javne ustanove Dom zdravlja Kiseljak br.01/1-05-323-2/03 od 30. 4. 2003. godine

Proračun u iznosu od 7 milijuna KM jednoglasno je usvojen, kako i sve navedene točke dnevnog reda. Predlagač Proračuna, načelnik Mladen Mišurić-Ramljak, kazao je kako nema znatnih odstupanja ni važnijih izmjena u odnosu na Proračun 2018. godine, te kako je povećana stavka za kulturu, sport i stipendije, što znači da neće samo stipendiju dobiti studenti deficitarnih zanimanja nego će mogućnost stipendije imati i studenti koji su socijalno ugroženi, bez obzira na studij.

Javna rasprava o Nacrtu Proračuna za 2019. godinu održana je 3. 12. 2018. godine, a nazočne su bile samo dvije osobe, dakle zainteresiranih nije bilo, na Proračun općine Kiseljak za 2019. godinu nije bilo uloženih amandmana.