Općina Kiseljak

Dobro došli na web stranicu općine Kiseljak

Administracija općine

Svi odjeli općine Kiseljak

Zahtjevi

Zahtjevi odjela općine Kiseljak

Statut i proračun

Statut i proračun općine Kiseljak

Službeni glasnici

Službeni glasnici općine Kiseljak

Javne nabave

Javne nabave općine Kiseljak

04 cestitksa 

 

 

 Čestit Božić i sretna Nova godina 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Božić je blagdan ljubavi i mira, neka se otajstvo Isusova rođenja dogodi u našim srcima i obiteljima, s božićnom porukom koja nas upućuje na skromnost, zajedništvo i dobrotu.

 

Unesimo u dane koji dolaze vjeru, optimizam i potaknimo sebe i ostale da jedni prema drugima budemo bolji, pravedniji i solidarniji.

 

Vaša svakodnevna suradnja, podrška i povjerenje su temelj Kiseljaka kakvog znamo i volimo, svim građanima,prijateljima, poslovnim suradnicima, poduzećima, ustanovama, udrugama, klubovim i društvima želim čestit Božić, sretnu i uspješnu Novu 2019. godinu!

 

                                                                                                                                     

                                                                                                                                                     Vaš načelnik                                                                                                                                                          Mladen Mišurić-Ramljak