Dobro došli na web stranicu općine Kiseljak

Administracija općine

Svi odjeli općine Kiseljak

Zahtjevi

Zahtjevi odjela općine Kiseljak

Statut i proračun

Statut i proračun općine Kiseljak

Službeni glasnici

Službeni glasnici općine Kiseljak

Javne nabave

Javne nabave općine Kiseljak

javna rasprava

Javna rasprava

Služba za gospodarstvo, urbanizam i prostorno planiranje Općine Kiseljak donosi obavijest u kojoj stoji slijedeće: - Sukladno Zaključku Općinskog vijeća Kiseljak br. 01/1-02-3003/18 od 19. 12. 2018. godine, donesenom na 18. sjednici Općinskog vijeća Kiseljak o usvajanju Nacrta Odluke o grobljima i upućivanju na javnu raspravu, pozivaju se svi zainteresirani subjekti da uzmu učešće u javnoj raspravi, koja će trajati u razdoblju od 7. siječnja do 8. ožujka, svakim radnim danom u vremenu od 11:00 do 13:00 sati u Općinskoj vijećnici, gdje svi zainteresirani mogu dostaviti svoje primjedbe i sugestije.

Odluku u Nacrtu preuzmite OVDJE.