POSJET J.U. ZAVOD ZA ODGOJ I OBRAZOVANJE ŠIROKI BRIJEG

 

Ravnatelji osnovnih i srednjih škola na području općine Kiseljak koje rade po hrvatskom nastavnom planu i programu, zajedno sa predstavnicima Općine Kiseljak, posjetili su 19.03.2019. godine, J.U. Zavod za odgoj i obrazovanje Široki Brijeg, na čijem je čelu ravnateljica Jadranka Bošnjak.

Sastanku je pored ravnateljice Zavoda nazočila i ministrica obrazovanja, znanosti, kulture i sporta Županije Zapadnohercegovačke Ružica Mikulić, te zamjenica i voditeljica podružnice Livno  Danijela Kuna.

Naime, obzirom Općina Kiseljak stupa u proces prenošenja mjerodavnosti osnovnoškolskog i srednjoškolskog obrazovanja sa županijske na općinsku razinu, planirana je suradnja sa J.U. Zavoda za odgoj i obrazovanje Široki Brijeg, za školsku 2019./2020. godinu koja će omogućiti adekvatnu pomoć i napredak u osnovnom i srednjem obrazovanju na području naše općine