Veleposlanica Švicarske u BiH Andrea Rauber Saxser danas je posjetila Općinu Kiseljak.

Načelnik općine Kiseljak Mladen Mišurić-Ramljak i njegovi suradnici, veleposlanicu su upoznali sa aktualnim projektima koji su realizirani, kao i onima koji su u fazi realizacije.

Potom je uslijedila posjeta djeci Centra za edukaciju i rehabilitaciju u Kiseljaku.

Također, u sklopu posjeta Općini Kiseljak, veleposlanica je za djecu Osnovne škole ”Kiseljak” u Kiseljaku i Osnovne škole ”Kiseljak 1” Bilalovac, organizirala projekciju filma “Heidi”, snimljenog prema svjetskom bestseleru Johanne Spyri koji su naši osnovci pogledali u  dvorani Hrvatskog doma Kiseljak.

Obzirom da je posjet okončan u obostranom pozitivnom ozračju, nadamo se uspješnoj budućoj suradnji.