U okviru međuopćinske suradnje, načelnik općine Kiseljak, Mladen Mišurić-Ramljak, te zapovjednik PS Kiseljak, Nijaz Klisura, danas su razgovarali s načelnikom općine Fojnica, Sabahudinom Klisurom i zapovjednikom PS Fojnica, Amirom Softićem.

Razgovarano je o aktualnoj situaciji vezanoj za širenje koronavirusa, o već poduzetim mjerama i njihovom provođenju, te sljedećim koracima koji bi se eventualno mogli poduzeti.

Razmijenjene su informacije o trenutačnom stanju na području spomenutih općina, te je rečeno kako se broj osoba u samoizolaciji konstantno povećava. Trenutačno je riječ o 73 osobe u Fojnici, dok se u Kiseljaku taj broj povećao na 173 osobe.

Predstavnici Policijskih stanica Kiseljak i Fojnica naglasili su da, osim kontrole osoba u samoizolaciji, njihovi pripadnici svakodnevno provode i niz drugih aktivnosti kada je u pitanju sprečavanje širenja virusa.