Općina Kiseljak


Kontakt

kontakt2t.fw

Brojač

796183
DanasDanas241
JučerJučer329
Tekući tjedanjTekući tjedanj1904
Tekući mjesecTekući mjesec7662
UkupnoUkupno796183

Tko je online

Trenutno aktivnih Gostiju: 25 


Petak, 22 Prosinac 2017 10:25

 

 

Općina Kiseljak potpisala Ugovor sa Vladom RH u vrijednosti od 140.000,00 KN za rekonstrukciju i opremanje objekta za potrebe Službe za socijalni rad Općine Kiseljak kao i izmještanje djece iz Centra Duga zbog nedostatka adekvatnog prostora.


Svečano potpisivanje i uručenje ugovora, održano je četvrtak, 21. prosinca 2017. godine, u 11 sati u Središnjem državnom uredu za obnovu i stambeno zbrinjavanja u Zagrebu.

 

cetv 21 2


Svečanom potpisivanju nazočio je načelnik Mladen Mišurić-Ramljak.


Na svečanosti obilježavanja potpisivanja i uručenja Ugovora o dodjeli financijskih poticaja, uz domaćina, državnog tajnika Središnjeg državnog ureda za obnovu i stambeno zbrinjavanje, Nikolu Mažara, nazočio je i Zvonko Milas, državni tajnik Središnjeg državnog ureda za Hrvate izvan Republike Hrvatske.

 

cetvr 21 1

 

Nakon objavljenog Javnog poziva za prikupljanje zahtjeva za dodjelu financijske potpore projektima za poticanje povratka Hrvata i stvaranja održivih uvjeta života u Bosni i Hercegovini za 2017. godinu, koji je objavljen na internetskoj stranici Središnjeg državnog ureda za obnovu i stambeno zbrinjavanje, zaprimljeno je 102 programa i projekata od kojih je za 52 odobreno sufinanciranje. Ukupno je odobreno sredstava za sufinanciranje u iznosu od 5.649.072 kuna, priopćeno je iz Središnjeg državnog ureda za obnovu i stambeno zbrinjavanje RH.

 

cetv 21 3

(Objekt za koji se apliciralo)

cetv 21 4