kontakt2t.fw

Petak, 29 Prosinac 2017 07:41

Potpisan Ugovor o nabavi usluga pripreme podataka izmjere i katastarskog klasiranja zemljišta za proglašenje katastra nekretnina za K.O. Podastinje, K.O. Gomionica, K.O. Brestovsko i priprema podataka izmjere i katastarskog klasiranja zemljišta za izlaganje na javni uvid podataka o nekretninama za K.O. Kiseljak, općina Kiseljak.

katastar 1

Ugovor su potpisali načelnik Mladen Mišurić-Ramljak i Jerko Leventić, direktor GEOMETRIKA d.o.o. Grude kao izvođač radova.

Ovim ugovorom izvršit će se ažuriranje, te priprema katastarskih podataka novoga premjera za K.O. Brestovsko, Gomionicu i Podastinje za nastavak i okončanje započetog izlaganja podataka o nekretninama na javni uvid.

katastar 2

Sama priprema sastoji se od terenskih poslova te provođenja i ažuriranja promjena u katastarskom operatu.

Cilj svih navedenih poslova jeste uspostava katastra nekretnina za gore navedene K.O.

katastra 3