Općina Kiseljak


Kontakt

kontakt2t.fw

Brojač

796183
DanasDanas241
JučerJučer329
Tekući tjedanjTekući tjedanj1904
Tekući mjesecTekući mjesec7662
UkupnoUkupno796183

Tko je online

Trenutno aktivnih Gostiju: 27 


Petak, 29 Prosinac 2017 07:41

 

Potpisan Ugovor o nabavi usluga pripreme podataka izmjere i katastarskog klasiranja zemljišta za proglašenje katastra nekretnina za K.O. Podastinje, K.O. Gomionica, K.O. Brestovsko i priprema podataka izmjere i katastarskog klasiranja zemljišta za izlaganje na javni uvid podataka o nekretninama za K.O. Kiseljak, općina Kiseljak.

 

katastar 1


Ugovor su potpisali načelnik Mladen Mišurić-Ramljak i Jerko Leventić, direktor GEOMETRIKA d.o.o. Grude kao izvođač radova.


Ovim ugovorom izvršit će se ažuriranje, te priprema katastarskih podataka novoga premjera za K.O. Brestovsko, Gomionicu i Podastinje za nastavak i okončanje započetog izlaganja podataka o nekretninama na javni uvid.

 

katastar 2


Sama priprema sastoji se od terenskih poslova te provođenja i ažuriranja promjena u katastarskom operatu.

 

Cilj svih navedenih poslova jeste uspostava katastra nekretnina za gore navedene K.O.

 

katastra 3