U Kiseljaku je jučer upriličena svečanost u povodu obilježavanja početka radova na izgradnji nove zgrade Doma zdravlja.

Među brojnim uzvanicima i gostima, bio je predsjedatelj Doma naroda PSBIH i predsjednik HNS-a i HDZ-a BiH dr Dragan Čović,  zatim predstavnici iz Republike Hrvatske – državni tajnik Središnjeg državnog ureda za Hrvate izvan RH, Zvonko Milas, državni tajnik Središnjeg državnog ureda za obnovu i stambeno zbrinjavanje RH, Nikola Mažar, savjetnica s posebnim položajem za pitanja Hrvata u BiH, Žana Čorić, kao i veleposlanik Republike Hrvatske u BiH, Ivan Sabolić.

Nakon prigodnih pozdravnih riječi i zahvale donatorima, načelnik općine Kiseljak, Mladen Mišurić Ramljak, napomenuo je kako bi nova zgrada Doma zdravlja trebala biti gotova za dvije godine.

Donatorima se zahvalio i ravnatelj kiseljačkog Doma zdravlja, Nino Baban.