Proteklih mjeseci trajali su intenzivni radovi na uređenju gradske dvorane točnije sportske dvorane u sklopu kiseljačkih srednjih škola, Srednje škole Ivan Goran Kovačić i Srednje strukovne škole Fojnica u Kiseljaku.

Dvoranu, koja prije svega služi za izvođenje nastave tjelesnog odgoja, koriste i brojni sportski klubovi s područja općine Kiseljak te će svima njima sada biti puno ugodnije kao i gostujućim klubovima.

Posljednji u nizu ulaganja odnosi se konkretno na uređenje svlačionica u sklopu dvorane. Radove je uglavnom financirala Općina Kiseljak (cca 12 000 KM) dok će spomenute škole iz vlastitih sredstava također uložiti određeni dio sredstava kako bi se svlačionice kao i toaleti dodatno uljepšali odnosno bili još funkcionalniji.

Što se samih radova tiče, osim onih grubih građevinskih, obojani su zidovi, promijenjena keramika, vrata, bit će ponovno postavljena ogledala, ugrađena je dodatna rasvjeta te police za rekvizite.