S obzirom na funkciju koju obnašam, puno toga tijekom godine imam potrebu ali i dužnost priopćiti ili čestitati. Tako je ovih dana sve u znaku početka nastave i već je mnogo toga kazano, imam potrebu, s obzirom na važnost, i u svoje osobne ali i u ime cijele općinske administracije. svim našim novim ali i onim nešto starijim učenicima zaželjeti sretan početak nastave.Nova školska godina je prilika za usvajanje novih znanja, sticanje novih prijateljstava ali i jedan novi početak kada su u pitanju ocjene, vladanje te općenito dokazivanje što također ne treba zanemariti.

Školsko doba kako osnovno a posebno ono srednjoškolsko uvelike označi naš životni put pa i naše osobnosti, stoga vam iskreno savjetujem da budete dobri, slušate prije svega svoje roditelje a onda i učitelje i nastavnike te da marljivo učite i vrijedno radite.

Nadam se da pandemija i neke nove mjere neće pokvariti ovaj zasad uspješan početak školske godine.

Od srca vam želim sve najbolje,

Vaš načelnik,

Mladen Mišurić-Ramljak