Djelatnici Općine Kiseljak sudjelovali su ovih dana na trodnevnoj radionici na temu „ Jačanje kapaciteta javnih tijela u pripremi projekata javno-privatnog partnerstva“, koja je održana u hotelu Swissotel u Sarajevu.

Radionicu su organizirali Ministarstvo gospodarstva Tuzlanskog kantona i Agencija za unapređenje stranih investicija u BiH (FIPA), uz podršku TAIEX EU (Instrument Europske komisije za tehničku podršku i razmjenu informacija).

Osnovni cilj radionice je unapređenje administrativnih kapaciteta za provedbu projekata po modelu javno-privatnog partnerstva i bila je usmjerena direktno na jačanje kapaciteta javnih tijela u procesu identifikacije, pripreme, ugovaranja i praćenja projekata javno-privatnog partnerstva.

You cannot copy content of this page
error: Sadržaj je zaštićen!
Don`t copy text!