Izaslanstvo Općine Kiseljak, predvođeno načelnikom Mladenom Mišurićem Ramljakom, boravi u Kaštelima, u povodu obilježavanja Dana Grada Kaštela.

Današnje svečanosti započele su polaganjem vijenaca pred Spomenikom dr. Franji Tuđmanu u Kaštel Lukšiću, te pred Spomen križem na Malačkoj, a nakon toga je održana svečana sjednica Gradskog vijeća u Kaštel Gomilici.

Na sjednici su se, među ostalim, obratili gradonačelnik Grada Kaštela, Denis Ivanović, predsjednik Gradskog vijeća, Ivan Udovičić, župan Splitsko-dalmatinske županije, Blaženko Boban, ministrica za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku RH, Vesna Bedeković, te načelnik općine Kiseljak, Mladen Mišurić-Ramljak, koji je uručio dar (5.000,00 KN) Centru za rehabilitaciju „Mir“, Kaštel Novi.

Inače, Grad Kaštela i općina Kiseljak službeno su gradovi-prijatelji od 2000. godine.