Dnevni red šeste redovne sjednice Općinskog vijeća Kiseljak dopunjen je dodatnim točkama te je isti na koncu sadržavao 13 točaka uključujući i informacije o radu osnovnih škola na području općine Kiseljak, Izvješće policijske stanice Kiseljak te ispostave Službe za zapošljavanje.

Izvješća se od strane Vijeća primaju k znanju dok će za Izvješće o radu JP Vodovod i kanalizacija na sjednici Nadzornog odbora glasati opunomoćenik Vijeća.

Na sjednici je raspravljano i o Izvješću o radu Općinskog izbornog povjerenstva, Javne ustanove Dom zdravlja kao i radu odnosno Izvješću o radu same Općine i općinske administracije.

Usvojena je Odluka o oslobađanju plaćanja naknade za zauzimanje javnih površina i za ovu godinu što će, kao i protekle, biti olakšica vlasnicima ugostiteljskih objekata s obzirom kako su isti među najpogođenijima aktualnom pandemijom.