Javna rasprava o Nacrtu zakona o javnim skijalištima u KSB/SBK za područje općina Kiseljak i Kreševo bit će održana u četvrtak, 18.6.2020. godine, s početkom u 10:00 sati, u prostorijama Vijećnice Općine Kiseljak.

Ministarstvo gospodarstva KSB/SBK poziva pravna i fizička lica, načelnike općina, predstavnike nadležnih općinskih službi, općinske vijećnike, predstavnike udruga poslodavaca, predstavnike poslodavaca skijališta “Ski Srednja Bosna”, predstavnike nevladinog sektora i sve druge relevantne subjekte iz javnog i privatnog sektora da sudjeluju na javnim raspravama o Nacrtu zakona o javnim skijalištima u KSB/SBK i da dostave svoje prijedloge, primjedbe i sugestije na spomenuti Nacrt na adresu: Ministarstvo gospodarstva KSB/SBK, ulica Stanična 43, 72270 Travnik ili na mail adresu: min.priv@bih.net.ba.

Sve dodatne informacije mogu se dobiti na broj telefona 030/511-217.

Tekst prihvaćenog Nacrta zakona o javnim skijalištima KSB/SBK, kao i Obrazac za dostavljanje komentara i prijedloga na propis, možete preuzeti na stranici: www.sbk-ksb.gov.ba