Načelnik Općine Kiseljak objavljuje  Javni poziv za iskazivanje interesa za sudjelovanje u Manifestaciji „Advent u Kiseljaku 2021.“ u razdoblju od 28. studenog. 2021. do 19.prosinca 2021. godine.

Općina Kiseljak, u okviru manifestacije ”Advent u Kiseljaku 2021”,  poziva sve zainteresirane pravne i fizičke osobe da podnesu prijave odnosno iskažu  interes za korištenje ugostiteljskih kućica, štandova za izlaganje, prodaju i prezentaciju proizvoda, na Trgu Kneza Radoja u Kiseljaku.

Ugostiteljska ponuda na Manifestaciji ”Advent u Kiseljaku 2021” podrazumijeva tradicionalne proizvode vezane uz božićno-novogodišnje praznike ( kuhano vino, razne vrste čajeva, prirodne domaće likere, fritule, palačinke i druge slastice, razne vrste kobasica, tople sendviče i ostala jednostavna jela brze prehrane, kao i zdrave hrane i slično).

 

Javni poziv preuzmite OVDJE javni poziv Advent u Kiseljaku 2021 (2)

 

javni poziv Advent u Kiseljaku 2021 (2)