Predstavnici Razvojne banke Federacije BiH boravili su u Kiseljaku, te su u dvorani Srednje škole „Ivan Goran Kovačić“ kiseljačkim gospodarstvenicima predstavili aktivnosti i kreditne linije  spomenute banke.

 

Dalibor Milinković, v.d. izvršnog direktora za projekte i razvoj, te Borislav Trlin, direktor Odjela za istraživanje i razvoj, gospodarstvenicima su prezentirali dio obimnog programa Razvojne banke koji je namijenjen različitim gospodarskim granama.

 

Domaćin ovog predstavljanja bila je Općina Kiseljak, a načelnik Mladen Mišurić-Ramljak, među ostalim, je pozvao gospodarstvenike da osnuju Udrugu gospodarstvenika općine Kiseljak, te je naglasio kako će ujedinjenim djelovanjem putem udruge lakše ostvarivati svoja prava i rješavati eventualne probleme.

You cannot copy content of this page
error: Sadržaj je zaštićen!
Don`t copy text!