Općina Kiseljak

Dobro došli na web stranicu općine Kiseljak

Administracija općine

Svi odjeli općine Kiseljak

Zahtjevi

Zahtjevi odjela općine Kiseljak

Statut i proračun

Statut i proračun općine Kiseljak

Službeni glasnici

Službeni glasnici općine Kiseljak

Javne nabave

Javne nabave općine Kiseljak

 Obavijest vazna obavijest naslov 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poštovani,

Zbog velikog interesa gospodarstvenika s područja općine Kiseljak o načinu prijave i plaćanja godišnjeg iznosa za komunalnu pristojbu, Općina Kiseljak ponovno objavljuje Odluku o izmjenama i dopunama Odluke o građevinskom zemljištu usvojene na 13. redovitoj sjednici Općinskog vijeća Kiseljak i Odluku o visini komunalnih pristojbi na području općine Kiseljak, usvojenu na 18. redovitoj sjednici Općinskog vijeća Kiseljak.

 

Odluku o izmjenama i dopunama Odluke o građevinskom zemljištu preuzmite OVDJE.

Odluku o visini komunalnih pristojbi na području općine Kiseljak preuzmite OVDJE.

 

GRAFIČKI PRILOG  OVDJE.