Ministar zdravstva i socijalne politike KSB/SBK, Anto Matić, boravio je u radnom posjetu Općini Kiseljak, pri čemu se susreo s kiseljačkim načelnikom, Mladenom Mišurićem-Ramljakom, te ravnateljem JU Dom zdravlja Kiseljak, Ninom Babanom. Ministar Matić je obišao zgradu Doma zdravlja, te gradilište na kojemu bi uskoro trebala biti izgrađena nova zgrada te Ustanove.

Na sastanku se razgovaralo o funkcioniranju HES (Higijensko-epidemiološke službe) DZ Kiseljak i poslovima koje bi preuzeo DZ, a riječ je o higijensko-epidemiološkim uvjetima javnih prostora, te izdavanju sanitarnih iskaznica. Bilo je govora i o financiranju JU Dom zdravlja Kiseljak, te novoj investiciji – izgradnji nove zgrade Doma zdravlja, ali i o socijalnim potporama koje su u nadležnosti Ministarstva zdravstva i socijalne politike KSB/SBK.