Maro, Lovro i Luka ove su godine definitivno najpoznatiji Kiseljačani. Mediji su pratili njihovo rođenje, razvoj, svaku posjetu koju su primili a njihovim ponosnim roditeljima čestitke su stizale sa svih strana. Martinu i Vlatka Bošnjak te njihove trojke, povodom Dana općine, posjetio je  načelnik općine Kiseljak Mladen Mišurić Ramljak.

“Iako smo bili u komunikaciji s Martinom i Vlatkom tijekom cijelog njihovog slatkog iščekivanja te pratili dolazak na svijet ovih prekrasnih dječaka, oni su sada dovoljno ojačali da mogu primati i posjete te smo povodom slavlja cijele Općine, to isto željeli podijeliti i s njima. Župa Gromiljak ali i cijela općina Kiseljak je jako ponosna na ovu prekrasnu obitelj, bit će nam zadovoljstvo pratiti njihovo odrastanje i u budućnosti, a dosadašnji darovi i ova donacija povodom Dana općine, Vlatku i Martini je zalog i obećanje da će Općina Kiseljak i dalje biti uz njih” kazao je načelnik.

Podsjećamo, trojke obitelji Bošnjak rođene su točno na Valentinovo a njihovo krštene bit će upriličeno ovoga ljeta.