Sukladno članku 40. Zakona o zaštiti okoline SBK/KSB (“Sl. novine broj 4/05), Služba za gospodarstvo, urbanizam, zaštitu okoliša i komunalne poslove Općine Kiseljak u suradnji s investitorom Almedinom Junuzovićem iz.Bilalovca, poziva sve zainteresirane subjekte  i nevladine organizacije da sudjeluju u

 

JAVNOJ RASPRAVI

U postupku izdavanja okolišne dozvole za autopraonicu u mjestu

Bilalovac investitora Almedina Junuzovića iz Bilalovca

Javna rasprava će biti održana u prostorijama Vijećnice Općine Kiseljak u ponedjeljak, 24.8.2020. godine, s početkom u 12,00 sati.

 

Dnevni red:

  1. Prezentacija zakonskog osnova u postupku izdavanja okolišne dozvole (predstavnik općine)
  2. Informacija o predloženim aktivnostima i zahtjevu za izdavanje okolišne dozvole,
  3. O organima uprave koji su odgovorni za donošenje rješenja, odnosno okolišne dozvole
  4. Diskusija

 

Za sve informacije vezane za postupak izdavanja okolišne dozvole za predmetni objekt, kao i podnošenje primjedbi i pitanja, zainteresirani se mogu obratiti spomenutoj Službi Općine Kiseljak, Ured broj 25,  u roku od 15 dana od dana objavljivanja ovog poziva za Javnu raspravu.

 

RUKOVODITELJ SLUŽBE

 

Nikola Grubešić dipl. ing. arh.

 

You cannot copy content of this page
error: Sadržaj je zaštićen!
Don`t copy text!