Sukladno Članku 40. Zakona o zaštiti okoliša SBK/KSB (“Sl. novine broj 4/05), Služba za gospodarstvo, urbanizam, zaštitu okoliša i komunalne poslove Općine Kiseljak, u suradnji s investitorom Marinkom Kneževićem iz Kiseljaka, poziva sve zainteresirane subjekte i nevladine organizacije da sudjeluju u

 

                                                    JAVNOJ RASPRAVI

               U postupku izdavanja okolišne dozvole za autopraonicu u mjestu

                         Kiseljak, investitora Marinka Kneževića iz Kiseljaka       

 

Javna rasprava će biti održana u prostorijama općinske Vijećnice u Kiseljaku, u petak, 02.10.2020. godine, s početkom u 12,00 sati.

Dnevni red:   

  1. Prezentacija zakonskog osnova u postupku izdavanja okolišne dozvole (predstavnik Općine)
  2. Informacija o predloženim aktivnostima i zahtjevu za izdavanje okolišne dozvole,
  3. O organima uprave koji su odgovorni za donošenje rješenja, odnosno okolišne dozvole.
  4. Rasprava.

Za sve informacije vezane za postupak izdavanja okolišne dozvole za predmetni objekt, kao i podnošenje primjedbi i pitanja, zainteresirane osobe mogu se obratiti spomenutoj Službi u uredu broj 25. Općine Kiseljak, u roku od 15 dana od dana objavljivanja ovog poziva za Javnu raspravu.

 

RUKOVODITELJ SLUŽBE

Nikola Grubešić, dipl. ing. arh.

 

 

You cannot copy content of this page
error: Sadržaj je zaštićen!
Don`t copy text!