Predsjednik HKD Napretka Nikola Čiča i potpredsjednik Josip Križanović posjetili su podružnicu HKD Napretka u Kiseljaku i Općinu Kiseljak. Ulogu domaćina imao je predsjednik podružnice u Kiseljaku Ivo Miro Jović. 

Na sastanku koji je održan u Općini Kiseljak razgovaralo se na temu rada Napretkove podružnice u Kiseljaku kao i suradnje  HKD Napretka i podružnice sa Općinom Kiseljak. Dogovorene su aktivnosti oko nekoliko zajedničkih projekata, kao i problema u radu podružnice.

Sastanku su osim predstavnika HKD Napretka nazočili i Načelnik općine Kiseljak Mladen Mišurić-Ramljak, Tajnik Općine Dragomir Lučić, Šef odjela zajedničkih poslova i poslova općinskog načelnika Dejan Štekić, Tajnik podružnice HKD Napredak Kiseljak Mladen Molnar, voditeljica Likovne sekcijue Ivana Ribičić i voditelj Sekcije za kulturnu baštinu Goran Milanović.

Predsjednik Jović zahvalio je na posjeti delegaciji HKD Napredak i pohvalio ovakav vid komunikacije između Središnje Uprave i podružnica.

You cannot copy content of this page
error: Sadržaj je zaštićen!
Don`t copy text!