Nakon nedavno potpisanog Ugovora o radovima na rekonstrukciji prometne mreže Palež-Prijevori, radovi su uvelike u tijeku a određene dionice već i završene. Trenutno se radi na ulazu u naselja koja gravitiraju ulicama Fra Bone Ostojića i Fra Grge Martića te iz Općine Kiseljak ovim putem mole žitelje ovih naselja za razumijevanje. Naime, promet se tijekom dana odvija usporeno, na određene trenutke je i skroz prekinut no radovi će u narednih nekoliko dana na ovom području biti završeni.

Podsjećamo, projekt podrazumijeva relaciju od hotela Dalmacija, ulice Bana Josipa Jelačića, fra Stjepana Buljana, Fra Bone Ostojića te ulici Svetog Ilije.

Vrijednost ugovora iznosi 141. 453, 01 KM sa uključenim PDV-om a projekt će biti završen i prije predviđenog roka.
Projekt podrazumijeva rekonstrukciju distributivnog cjevovoda i izgradnje sekundarnih vodova sa ugradnjom zonskim mjerača točnije izmjenu azbestnih cijevi, zamjenu priključaka, zamjenu transportnog voda…