Drugim velikim koncertom na otvorenom, završena je manifestacija “Dani Joze Penave”.

Na Trgu Joze Penave ovoga je puta nastupio tamburaški orkestar BHRT-a sa solistima Nihadom Alibegovićem, Jasminom Burekom, Antonijom Batinić, Nihadom Kapetanović, Amnom Keskin, Dijanom i Dejanom Ćulum, Alemom Kadićem dok je iz Hrvatske stigao Pavao Anić.

Više od sat vremena, mnogobrojna publika je imala priliku uživatu u najpoznatijim pjesmama Joze Penava, praćenim vrhunskom produkcijom koja će u ponedjeljak iznejdriti i snimak koncerta na BHRT televiziji s početkom u 21:00.
Koncert je kao i cjelokupnu manifestaciju organizirala udruga Arka pod pokroviteljstvom Općine Kiseljak ali i brojnih drugih sponzora i pokrovitlja:
Federalno ministarstvo kulture i sporta; Fondacija za glazbene, scenske i likovne umjetnosti, Ministarstvo obrazovanja, znanosti, kulture, športa i mladih Kantona Središnja Bosna, predsjedatelj Sabora KSB Josip Kvasina, predsjedatelj Doma naroda PFBIH Tomislav Martinović, ministrica financija Jelka Milićević

Javno poduzeće Elektroprivreda HZ HB,HT ERONET, BH Pošta, Sarajevski kiseljak; Tvrtka Boreas sa brendovima Diageo,Maraska, Karlovačko, Juicy
Mix company, cvjećarna Orhideja, Kryolan BiH, Salon vjenčanica Arijana, Pekara Matić…
Medijski pokrovitelj Radiotelevizija Bosne i Hercegovine

Program su vodili Maja Čengić-Miralem i Josip Milanović.

Poslastica večeri bilo je zajedničko izvođenje “Pjesme o Kiseljaku” na koju je pak Ivan Križanović za tri kiseljačka kulturno-umjetnička društva (KUD Izbor, HKUD Fra Karlo Kujundžić Brestovsko i HKUD Gromiljak) napravio posebnu koreografiju.
Pored brojnih Kiseljačana i gostiju,dužnosnika sa svih razina vlasti koncertu je nazočio i veleposlanik Republike Hrvatske u Bosni i Hercegovini Ivan Sabolić.

Plan organizatora je da ovo postane tradicionalna manifestacija u čast jednog od najvećih Kiseljačana ikad.