Objavljen je Javni poziv za mjeru podrške investicijama u diverzifikaciju ekonomskih i socijalnih aktivnosti u ruralnim područjima za 2022. godinu koji financira Europska unija kroz projekat EU4Agri „Podrška Europske unije za konkurentnost poljoprivrede i ruralni razvoj u Bosni i Hercegovini“.

Korisnici financijske podrške u sklopu ovog Javnog poziva su poljoprivredna gazdinstva, registrirani gospodarski  subjekti, udruženja građana, privatne ustanove ili poduzeća, a kroz prijavu koju podnose jedinice lokalne samouprave (općine i gradovi).

Sve informacije vezane za ovaj Javni poziv kao i projektne prijedloge,  možete se  obratiti i dostaviti u  Službi za gospodarstvo, urbanizam, zaštitu okoliša i komunalne poslove u uredu broj 26. Općine Kiseljak.
Javni poziv je otvoren do 21. 11. 2022. godine.

Općina Kiseljak poziva sve zainteresirane krajnje korisnike bespovratnih sredstava u okviru projekta EU4AGRI na  Javni poziv za mjeru podrške investicijama u diverzifikaciju ekonomskih i socijalnih aktivnosti u ruralnim područjima. Obavijest Službe za gospodarstvo, urbanizam, zaštitu okoliša i komunalne poslove Općine Kiseljak, pogledajte ovdje.Javni poziv Služba za gospodarstvo

Više o samom projektu možete pogledati na linku.