Članovi Uprave JP Elektroprivreda HZ HB d.d. Mostar predvođeni generalnim direktorom Marinkom Giljom boravili su u službenom posjeti Općini Kiseljak.

Sastanak je upriličen u ured načelnika Mladena Mišurića Ramljaka, sastanku su pored načelnika nazočili Dragomir Lučić, Tajnik Općine, Nikola Grubešić, pomoćnik načelnika za gospodarstvo i Ivana Mrnjavac, pomoćnik načelnika za financije.

Direktor Marinko Gilja, u pratnji suradnika, izvršnog direktora za distribuciju električne energije Ilije Bakalara te izvršnog direktora za proizvodnju Zorana Tabaka nazočnima su predstavili buduće aktivnosti JP Elektroprivreda HZ HB na prostoru Središnje Bosne i općine Kiseljak.
Načelnik Mladen Mišurić Ramljak istaknuo je važnost nastavka uspješne suradnje EP HZ HB i općine Kiseljak u cilju što kvalitetnije distribucije i opskrbe korisnika električnom energijom i budućim investicijama.